Удобрення овочевих культур у зимових грунтових теплицях

Блоги

Як відому у овочівництві закритого грунту, зелені культури вирощують як ущільнювачі у приміщенні закритого грунту (теплиця плівкова) з установленим для осіннього, зимового а залежно від кліматичних умов, весняного періодів, якісним обігрівом Мінеральні добрива, внесені під основну культуру, в основному відповідають вимогам зелених культур. У період вегетації проводять підживлення.

Цибулю на зелень підживлюють один раз, при висоті пера 3 — 5 см. Оптимальним для цибулі в умовах закритого грунту є підживлення розчином на основі води.

Салатну пекінську капусту також підживлюють один раз. При цьому на один метр квадратний вносят 30 — 40 г аміачної селітри, розчиненої в 10 л води.

Головчастий салат. На один метр квадратний підживлення дають 25 — 30 г аміачної селітри і 15 — 20 г сульфату калію на 10 л води.

Шпинат підживлюють залежно від умов , оптимальним добривом є розчин з аміачної селітри та сульфату калію який додають на 10 л води в пропорціях подібних до норм для головчастого салату.

Редиску в умовах закритого грунту підживлювати треба двічі, для того потрібно в 10 л води розчинити : 40 г аміачної селітри, також 20 г — суперфосфату і 15 г сульфату калію.