Удобрення горщечкової розсади в спорудах закритого грунту (теплиці засклені і плівкові)

Події

При виготовленні горщечків для розсади капусти цвітної до субстрату додають30 г азоту, 90 — фосфору і 60 г калію на 1 м суміші. В період росту розсади проводят агрохімічні аналізи і вирішують питання про потребі підживлення. Для кращого росту і зміцнення розсади цвітної капусти добре проводити позакореневе підживлення розчином з мінеральних речовин 0.02% борної кислоти, 0,05% молібдату амонію, тобто на 10 л води слід взяти 2 г борної кислоти і 5 г молібдату амонію.

Для розсади надраннього помідора горщечки виготовляють так само як і для капусти. Для помідора вирощуваного на грунтах з оптимальним режимом є добрим додавання до складу грунту соломи і торфу, а також мінеральних речовин 20 — 25 г азоту, 5 — 8 г фосфору, 15 — 20 г калію на 100 г грунту. Для кращого підживлення можна додати перегною. Буває так що змоги провести аналіз грунту на підживлення немає, тоді можна вносити орієнтовні норми добрив.

При вирощуванні горщечкової розсади капусти білоголової ранньої норми добрив подібні як до капусти цвітної. Рівень живлення підтримують в основному внесення добрив у живильну суміш з якої виготовляють горщечки, а також внесення у два підживлення.