Що треба знати про удобрення капусти

Різне

Для створення врожаю капуста засвоює в деякій мірі  значно більше поживних речовин ніж інші  культури. Особливо багато  капусті потрібно азоту й калію. Споживає поживні речовини у період вегетації капуста також  нерівномірно. Річ у тому, що саме в  перший час після садіння рослини засвоюють поживні речовини досить повільно, проте вимогливість рослин до вмісту їх у грунті велика.

Удобрення на вилугуваних чорноземах Лівобережжя і Лісостепу,   відрізняється від удобрення на чорноземі звичайному у зоні Степу.

У різних грунтово — кліматичних умовах капуста пізня на утворення 100 ц/га товарного врожаю використовує різну кількість поживних речовин.

На основі досліджень по використанню поживних речовин рослинами капусти встановлено, що на чорноземних грунтах спостерігається різниця щодо кількості використання поживних речовин на утворення 100 ц. товарного врожаю залежно від сорту.

Різницю у використанні поживних речовин можна пояснити погодними умовами і здатністю рослин капусти нагромаджувати різну кількість поживних речовин. Залежно від погодних умов і своєчасного поливу залежить також наростання листкового апарата, а звідси і співвідношення продуктивної і не продуктивної маси рослини, що безумовно впливає на правильне і раціональне використання поживних речовин.