Розсада у спорудах закритого грунту (теплиці засклені і плівкові)

Блоги

У закритому грунті для вирощування розсади слід використовувати безбаластні, висококонцетровані добрива, які сприяють тривалішому використанню субстратів. Кращими добривами є калійна, аміачна, кальцієва селітри, сечовина, подвійний суперфосват, сульфат калію, калімагнезія, а також комплексні добрива; амофоска, карбоамофоска, нітрофоска, а особливо цінні — комплексні добрива, повністю розчинені у воді — кристалін.

Розсаду овочевих культур вирощують у теплицях і парниках, у горщечках і без горщечків. Більшу частину частину розсади вирощують у плівкових теплицях, з підігріванням грунту і повітря. Вирощують горщечкову розсаду ранньої капусти різних видів як білоголової, так і цвітної , а також помідора.

Для вирощування розсади пізніх строків садіння використовують безгорщечковий спосіб. Під горщечкову розсаду грунт у теплиці готують з осені з урахуваннями технології вирощування наступної овочевої культури. При основному обробітку грунту вносять добрива як органічні (гній, перегній), так і мінеральні.