Чи правильно ми удобрюємо капусту цвітну

Різне

Давайте поговоримо про удобрення капусти цвітної. Порівняно з капустою білоголовою капуста цвітна вибагливіша до родючих грунтів. Вона потребує багато поживних речовин і підвищеної вологості. Під неї краще використовувати окультурені сухоглинки й супіски з високим вмістом органічних речовин.

Під капусту цвітну можна вносити добрива так само, як і під ранню. Свіжий гній під неї вносити не слід, оскільки за короткий період розвитку вона не встигає засвоїти поживні речовини з нього. Під капусту цвітну слід вносити під зяблнву оранку 40 — 50 т/га перегною і мінеральних добрив. Кращими для неї є грунти з нейтральною або слаболужною реакцією. На кислих грунтах слід проводити вапнування. Капуста позитивно реагує на нього навіть у рік проведення.

На чорноземі звичайному середньогумнистому  важкосглинковому  карбонатному врожайність капусти цвітної становила 79 — 84 ц/га. Краще виявилось внесення мінеральних добрив навесні з борозни.

Капуста червоноголова, савойська, кольрабі, брюсельська мало чим відрізняється за технологією вирощування від капусти білоголової.